EGY SZÁZALÉK FELAJÁNLÁS, mert sok kicsi sokra megy

Támogassa munkánkat, és tegyen jót!

Miért támogassa egy százalékával az Üdvhadsereg alapítvány munkáját?

Az adó 1%-ának felajánlása egy rendkívül fontos és egyszerű módja annak, hogy közvetlenül támogassa az Üdvhadsereg Alapítvány nemes céljait. Az alábbiakban felsorolok néhány meghatározó indokot, amiért érdemes ezt megtenni:

Közvetlen társadalmi hatás:

Az adó 1%-ának felajánlása az Üdvhadsereg Alapítványnak nem csupán egy gesztus, hanem egy konkrét, azonnali lehetőség arra, hogy közvetlenül támogassa a családon belüli erőszak, az emberkereskedelem elleni küzdelmet, vagy az olyan alapszolgáltatások fenntartását, mint a nappali melegedő és az anyaotthon. Egy kis összeg sok embernek változtathatja meg az életét.

Az 1% nagyobb, mint gondolná:

Sokan azt gondolják, hogy az 1% csekély összeg, és nem hoz jelentős változást. Azonban ha többen döntenek úgy, hogy az adójuk ezt a kis százalékát felajánlják, az összeadódva már komoly támogatást jelent, és jelentős projekteket valósíthat meg az alapítvány.

Személyes részvétel és felelősség:

Az adó 1%-ának felajánlása lehetőséget ad arra, hogy személyesen is részt vegyen egy olyan ügy támogatásában, ami talán még sosem volt ilyen aktuális. Érezze, hogy Ön is felelős a társadalmáért és tehet valamit annak érdekében.

Az összeg az Ön kezében marad:

Ha nem rendelkezik az 1%-ával, az összeg a költségvetésbe kerül, és valószínűleg nem olyan nemes célokra fordítják, mint amit az Üdvhadsereg Alapítvány képvisel. Tehát miért ne irányítsa ezt a kis, de fontos összeget olyan helyre, ahol biztosan jót tesz vele?

Erősítse a közösségi összetartozást:

Az adó 1%-ának felajánlása egy erős üzenet a közösségnek és az alapítványnak egyaránt. Megmutatja, hogy hisz a változás lehetőségében és támogatja azokat, akik nélkülöznek vagy nehéz helyzetben vannak.

Összegezve, az adó 1%-ának felajánlása az Üdvhadsereg Alapítványnak nem csupán egy egyszerű adminisztratív lépés, hanem egy valódi, társadalmi hatással bíró cselekedet. Egy kis lépés az Ön részéről, de egy nagy lépés azok számára, akiknek a legnagyobb szükségük van a segítségre. Egy olyan lehetőség, amit nem érdemes elszalasztani.

A szervezet neve:
Üdvhadsereg Alapítvány

A szervezet székhelye:
1064 Budapest, Rózsa utca 111. 2. / 1.

A szervezet nyilvántartási száma:
01-01-0013425

A szervezet adószáma: