VÁLLALTOK is csatlakozhatnak

Támogassa munkánkat, hiszen vállalatok is tehetnek jót

Miért támogassa az Üdvhadsereg alapítvány munkáját?

A vállalatoknak számos indoka lehet arra, hogy támogassák az Üdvhadsereg Alapítvány munkáját. Kezdjük azzal, hogy a társadalmi felelősségvállalás nem csupán egy jól csengő kifejezés, hanem egy súlyos és értékes tevékenység, amit egy vállalat a társadalom és annak tagjai érdekében végez. És mivel az Üdvhadsereg Alapítvány olyan kritikus társadalmi problémákkal foglalkozik, mint a családon belüli erőszak és az emberkereskedelem, valamint olyan alapvető szolgáltatásokat nyújt, mint a nappali melegedő és az anyaotthon, a támogatásuk nem csak segít, hanem valós, tartós változást is hoz.

A társadalmi hatás

Gondolja meg, milyen mély és tartós hatást lehet elérni az Ön támogatásával. Az emberkereskedelem és a családon belüli erőszak elleni küzdelem nemcsak az érintett személyek, hanem az egész társadalom számára is létfontosságú. Egy vállalatnak nem csak arra kell törekednie, hogy profitot termeljen, hanem arra is, hogy pozitív változást generáljon környezetében.

A vállalat megítélésének javítása

Manapság már az ügyfelek nem csak azt nézik, mit vásárolnak, hanem azt is, kitől vásárolnak. Egy vállalat, amely támogatja az Üdvhadsereg Alapítványt, pozitív képet alakít ki magáról. Ez nemcsak az ügyfelek, hanem a potenciális üzleti partnerek és munkavállalók szemében is előnyös lehet.

Adókedvezmény és egyéb anyagi előnyök

A támogatások adókedvezménnyel is járhatnak, ami üzleti szempontból is vonzó lehet. Továbbá, lehetőség nyílhat arra is, hogy egy olyan hálózathoz és közösséghez férjen hozzá, amely hasonlóan elkötelezett a társadalmi változások iránt.

A vállalati kultúra és munkahelyi morál erősítése

Az alkalmazottak is büszkék lehetnek egy olyan vállalatra, amely proaktív módon vesz részt a társadalmi változások előmozdításában. Ez nemcsak a munkahelyi elégedettséget növeli, de az alkalmazottak lojalitását és elkötelezettségét is.

Hosszútávú stratégia

Társadalmi befektetésként is érdemes ezt látni. Egy stabil, erőszakmentes és egészséges társadalom hosszú távon minden vállalatnak megéri.

Összefoglalva, az Üdvhadsereg Alapítvány támogatása olyan win-win helyzetet teremt, amelyben a vállalatok társadalmi és anyagi előnyökhöz jutnak, miközben életmentő és életminőség-javító szolgáltatásokat finanszíroznak. Ez egy olyan lehetőség, amit egyszerűen nem szabad elszalasztani.

Céges támogatás

A szervezet neve:
Üdvhadsereg Alapítvány

A szervezet székhelye:
1064 Budapest, Rózsa utca 111. 2. / 1.

A szervezet nyilvántartási száma:
01-01-0013425

A szervezet adószáma: